Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Y

Hakkımızda

Misyon Elektronik 40 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile otomatik kapılar için radarlı hareket sensörü sektöründe yerini almıştır.

Ofis, showroom, depo, ar-ge ve imalathanesinde düzen ve kalite anlayışını sürdüren şirketimiz bayii ve personeliyle  de sektöre, müşteriye tam çözüm sunmaya çalışan, isini seven ve güvenilir  bir ekip oluşturmuştur.

Misyon Elektronik sektörde kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzerine elinden geleni yapan, ne pahasına olursa olsun kalite sunan ve bunda kararlı olan bir şirkettir.

Misyon Elektronik, kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için, gelişmiş teknolojinin ve yaratıcı fikirlerin kullanılmasının önemine inanmakta ve kalifiye kadrosu ve yatırımları ile kendini daha büyük hedeflere hazırlamaktadır.

Pazara sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ve katma değerli servisleri ile topluma duyduğu saygıyı ifade eden Misyon Elektronik, “insan için teknoloji” yaklaşımıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Misyon Elektronik, zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla sektöre ve yaşama katkılarını sürdürecektir.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarını arayabilir veya iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, sizlere dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.