MF100 / Emniyet Fotoseli

                 MF100 EMNİYET FOTOSELİ RESİM GALERİSİ

MF100 EMNİYET FOTOSELİ


     Otomatik kapı sensörü olan “MF100 Emniyet Fotoseli” uzman mühendislerimiz tarafından otomatik geçiş sistemlerinde güvenlik önlemi için üretmiş olduğumuz emniyet fotoseli, kendine özgü haberleşme protokolü ile kızılötesi haberleşen tümleşik elektronik cihazdır. Kapalı alanlarda veya açık alanlarda da kullanılan emniyet fotoseli, kararlı sorunsuz çalışması sayesinde kullanıcıya güven vermektedir. Güvenlik sistemlerinin tamamında kullanılabilir.


     MF100 emniyet fotoselinde kullanılan kızılötesi alıcı sayesinde 40 klux, saha testlerinde de 50 klux değerine kadar direkt gelen güneş ışığı altında çalışmasını devam ettirebilme özelliğine sahiptir. Besleme girişinin hem 12V DC hem de 24V AC voltajı ile beslenmesi sebebiyle tüm otomatik kapı kontrol kartları ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde rahatça kullanılmaktadır. Kızılötesi ( infrared) sensörlerin tamamı kızılötesi ışığın dalga boyundan dolayı güneş ışığından tarafından enterfere (sunlight interfering)olmaktadır. Bu durum tasarımcı mühendislerimiz tarafından doğru elektronik devre elemanları ve tasarımı ile giderilmiştir.


     MF100 emniyet fotosellerini; Garaj ve bahçe otopark kapılarınızda; yana kayar, bariyer, dairesel açılır, endüstriyel tip otomatik kapılarınızda ve diğer tüm otomatik geçiş sistemlerinde cisim algılama uygulamalarınızda harici ortamda güvenle kullanabilirsiniz. Yoğun güneş ışığı altında güvenle kullanabileceğiniz emniyet fotoseli ergonomik tasarımıyla, saha şartlarında montaj kolaylığı sunmaktadır.


MF100 Emniyet Fotoselinin Teknik Özellikleri

Çalışma Voltajı: 12/24 V AC veya DC
Maksimum Çalışma Mesafesi: 15 Metre
Maksimum Tükettiği Akım: 45mA
Maksimum Engel Algılama Süresi: 50ms
Algılama Tipi: Röle ve Uyarıcı LED
Röle Kontak Tipi: NO ve NC
Röle Kontak Kapasitesi: 2A 120VAC ve 2A 24VDC
Ölçüler: 30mm x 80mm x 30mm
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -20°C , +65°C arası
MF100 Emniyet Fotoselinin Avantajları

Dış boyutu ölçülerinin optimum düzeyde tutulması sayesinde montaj esnasında sorun çıkarmaz.
Dış materyali UV özellikli olması sayesinde harici gelen güneş ışığı gibi ışınları olabildiğince filtreler.
Emsal sensörlere kıyasla tasarım kalitesi ve fiyatı göz önüne alındığında oldukça avantajlıdır.
%100 Yerli üretim olup, Türkiye’nin her yerine anında teslimat imkanı vardır.

 

 

 

Yorumlar kapatıldı.